Choinki sztuczne

Modele w najwyższej jakości premium.
PREMIUM

Choinka Ardennes

Sztuczna choinka Premium z szyszkami. Wygląda jak naturalna. Gałązki dają znakomity efekt gęstości i pięknego wyglądu.
Oprócz walorów estetycznych cieszą się oceną bardzo praktycznych i bezpiecznych w użytkowaniu. Drzewko składa się z dwóch, trzech lub czterech modułów w zależności od wysokości. W każdym module znajdują się gałązki na zawiasach - pozwala to na super szybkie i łatwe rozłożenie i złożenie drzewka, które otwiera się i zamyka jak parasol. Wszystkie choinki zaopatrzone są w metalowy, bardzo stabilny stojak, który z powodzeniem utrzyma ciężar nawet bogato udekorowanej choinki. Choinki sztuczne to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie! Choinki mają idealny kształt, nie gubią igieł, a po okresie świąt można łatwo je przechować w niewielkim kartonie na następne lata.

Dostępne wielkości i ceny
  • 150 cm - 460 zł
Zakupy on-line
Zamów telefonicznie
Zakupy on-line
Kup na Allegro

Trudno wyobrazić sobie święta bez pięknej choinki. Oferujemy kilka linii luksusowych drzewek do złudzenia przypominających te prosto z lasu. Wygląd swój zawdzięczają wiernie oddanym szczegółom tj. brązowe gałązki, czy zielone igły z refleksami światła. Najwyższej jakości surowce zwłaszcza PE oraz nowoczesna technologia produkcji pozwoliły uzyskać walor maksymalnej naturalności. Nawet najbardziej sceptycznie nastawieni do sztucznych drzewek klienci po obejrzeniu naszych choinek ulegają ich urokowi.

Posiadamy w ofercie 4 różne grupy drzewek - Westbrook, Anson, Anson LED Bluetooth, Brewer. Występują one w wysokości od 1,20 m do 2,40m oraz o różnią się pokrojem - szerokim, rozłożystym lub wąskim, smukłym a także materiałem, z którego są wykonane, oraz ilością tipsów (cząstek gałązek). Ilość tipsów wpływa na stopień zagęszczenia drzewka oraz na jego sposób ułożenia/modelowania. Im więcej tipsów tym piękniej się choinka prezentuje.

Model Ardennes 150
Wysokość 150 cm
Średnica u dołu 109 cm
Tipsy (sztuk) PE 990 - PCV 414

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zamówienia, w których wartość towarów przekroczy 1000 zł wysyłamy na własny koszt kurierem.

15 dni na zwrot towaru!

Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań można dokonać jego zwrotu.

Płatne przy odbiorze

Wysyłka za pobraniem dla zamówień realizowanych przez Allegro lub telefonicznie.