Choinki sztuczne

Modele w najwyższej jakości premium.
PREMIUM

Choinka Westbrook

Sztuczna choinka w najwyższej jakości. Gałązki z igliwiem realistycznie imitują prawdziwy świerk. Kolor naturalnie zielony potęguje ten walor.
Oprócz walorów estetycznych cieszą się oceną bardzo praktycznych i bezpiecznych w użytkowaniu. Drzewko składa się z dwóch, trzech lub czterech modułów w zależności od wysokości. W każdym module znajdują się gałązki na zawiasach - pozwala to na super szybkie i łatwe rozłożenie i złożenie drzewka, które otwiera się i zamyka jak parasol. Wszystkie choinki zaopatrzone są w metalowy, bardzo stabilny stojak, który z powodzeniem utrzyma ciężar nawet bogato udekorowanej choinki. Choinki sztuczne to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie! Choinki mają idealny kształt, nie gubią igieł, a po okresie świąt można łatwo je przechować w niewielkim kartonie na następne lata.

Dostępne wielkości i ceny
  • 150 cm - 790 zł
  • 180 cm - 1.150 zł
  • 210 cm - 1.610 zł
  • 240 cm - 1.990 zł
Zakupy on-line
Zamów telefonicznie
Zakupy on-line
Kup na Allegro

Trudno wyobrazić sobie święta bez pięknej choinki. Oferujemy kilka linii luksusowych drzewek do złudzenia przypominających te prosto z lasu. Wygląd swój zawdzięczają wiernie oddanym szczegółom tj. brązowe gałązki, czy zielone igły z refleksami światła. Najwyższej jakości surowce zwłaszcza PE oraz nowoczesna technologia produkcji pozwoliły uzyskać walor maksymalnej naturalności. Nawet najbardziej sceptycznie nastawieni do sztucznych drzewek klienci po obejrzeniu naszych choinek ulegają ich urokowi.

Posiadamy w ofercie 4 różne grupy drzewek - Westbrook, Anson, Anson Bluetooth, Brewer. Występują one w wysokości od 1,20 m do 2,40m oraz o różnią się pokrojem - szerokim, rozłożystym lub wąskim, smukłym a także materiałem, z którego są wykonane, oraz ilością tipsów (cząstek gałązek). Ilość tipsów wpływa na stopień zagęszczenia drzewka oraz na jego sposób ułożenia/modelowania. Im więcej tipsów tym piękniej się choinka prezentuje.

Model Westbrook 150 Westbrook 180 Westbrook 210 Westbrook 240
Wysokość 150 cm 180 cm 210 cm 240 cm
Średnica u dołu 122 cm 128 cm 152 cm 168 cm
Tipsy (sztuk) PE - 1100 PE - 1538 PE - 2196 PE - 2732

Darmowa dostawa od 1000 zł

Zamówienia, w których wartość towarów przekroczy 1000 zł wysyłamy na własny koszt kurierem.

15 dni na zwrot towaru!

Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań można dokonać jego zwrotu.

Płatne przy odbiorze

Wysyłka za pobraniem dla zamówień realizowanych przez Allegro lub telefonicznie.