Choinka Anson 240 cm

ch-008

Sztuczna choinka w jakości premium.  Składa się z 2 typów gałązek- w środku gałązki z PCV,zewnętrznie galązki imitujące świer z tworzywa PE.Wygląda jak naturalna.

Ilość
Dodaj do listy życzeń

  Dostępne ilości

Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia faktycznej dostępności produktu.

Sztuczna choinka w jakości premium. Wygląda jak naturalna. Gałązki dają znakomity efekt gęstości i pięknego wyglądu. Oprócz walorów estetycznych cieszą się oceną bardzo praktycznych i bezpiecznych w użytkowaniu. Drzewko składa się z dwóch, trzech lub czterech modułów w zależności od wysokości. W każdym module znajdują się gałązki na zawiasach - pozwala to na super szybkie i łatwe rozłożenie i złożenie drzewka, które otwiera się i zamyka jak parasol. Wszystkie choinki zaopatrzone są w metalowy, bardzo stabilny stojak, który z powodzeniem utrzyma ciężar nawet bogato udekorowanej choinki. Choinki sztuczne to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie! Choinki mają idealny kształt, nie gubią igieł, a po okresie świąt można łatwo je przechować w niewielkim kartonie na następne lata.

Trudno wyobrazić sobie święta bez pięknej choinki. Oferujemy kilka linii luksusowych drzewek do złudzenia przypominających te prosto z lasu. Wygląd swój zawdzięczają wiernie oddanym szczegółom tj. brązowe gałązki, czy zielone igły z refleksami światła. Najwyższej jakości surowce zwłaszcza PE oraz nowoczesna technologia produkcji pozwoliły uzyskać walor maksymalnej naturalności. Nawet najbardziej sceptycznie nastawieni do sztucznych drzewek klienci po obejrzeniu naszych choinek ulegają ich urokowi. Posiadamy w ofercie 4 różne grupy drzewek - Westbrook, Anson, Anson Bluetooth, Brewer. Występują one w wysokości od 1,20 m do 2,40m oraz o różnią się pokrojem - szerokim, rozłożystym lub wąskim, smukłym a także materiałem, z którego są wykonane, oraz ilością tipsów (cząstek gałązek). Ilość tipsów wpływa na stopień zagęszczenia drzewka oraz na jego sposób ułożenia/modelowania. Im więcej tipsów tym piękniej się choinka prezentuje.

Model Anson 150 Anson 195 Anson 225 Anson 240
Wysokość 150 cm 195 cm 225 cm 240 cm
Średnica u dołu 109 cm 122 cm 135 cm 150 cm
Tipsy (sztuk) PE 760 - PCV 265 PE 990 - PCV 414 PE 1240 - PCV 596 PE 1560 - PCV 874

ch-008
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.