Figurki choinkowe - magia Bożego Narodzenia w Twoim domu

Figurki choinkowe

Figurki choinkowe w różnej postaci dodają emocjonującego wyglądu i sprawiają, że choinka świąteczna wygląda magicznie. Warto zadbać, aby nie zabrakło odpowiednich ozdób choinkowych, które dopełniają elegancki wygląd świątecznego drzewka. Figurki, które często można spotkać na choince to laleczki, baletnice, wróżki czy dziadki do orzechów. Ale nie tylko. Na dziecięcej choince mogą to być figurki choinkowe z bajek.

Aktywne filtry

Baletnice na choinkę - prześliczne figurki

Baletnice na choinkę to prześliczne, delikatne figurki do powieszenia na drzewku świątecznym. Wykonane są z tworzywa odlewanego w precyzyjnych formach i potem ręcznie ozdabiane. Bombka baletnica albo figurka baletnica wygląda magicznie na drzewku. Wręcz ożywia je i sprawia, że nasz wzrok skupia się właśnie na niej. Te wyjątkowe laleczki malowane i zdobione są ręcznie z dużą starannością. Właśnie ta niezwykła staranność wykonania sprawia, że tak bardzo przyciągają naszą uwagę! Ich stroje są dostępne w różnych kolorach. Dlatego można łatwo dopasować się do koloru wiodącego na choince. Baletniczki można też dodać na choinkę, aby przełamać pewien stereotyp ozdabiania drzewka na Boże Narodzenie.

Na początek zdecyduj, ile baletnic chciałabyś umieścić na choince. Możesz wybrać kilka figurek, będą tworzyły grupę baletnic tańczących na choince, lub też możesz postawić na pojedyncze baletnice - każda w innym stylu i każda w innym miejscu choinki. Jeśli masz różne baletnice w różnych kolorach lub stylach, spróbuj dopasować je do reszty dekoracji choinki, aby stworzyć spójny wygląd. Na stronie remidecor.pl można niekiedy wyszukać ciekawe dodatki jak np. buciki baletnicy czy gorsecik. To tworzy ciekawą kompozycję na drzewku i pobudza wyobraźnię osób, które na nią patrzą. 

Aniołki i inne figurki na choinkę

Figurki choinkowe z motywem związanym ze świętami Bożego Narodzenia są często wybieranym dodatkiem. Zatem nie tylko łańcuchy, girlandy czy lampki, ale właśnie aniołki na choinkę z pięknymi skrzydłami i śliczną sukienką. To one sprawiają, że na choince robi się ciekawie i każdy zatrzymuje na nich swój wzrok. Na remidecor.pl znajdziesz także inne wyjątkowe ozdoby takie jak ptaszki, kwiaty oraz motyle z motywem świątecznym.