Oświetlenie świąteczne

Oświetlenie świąteczne choinek, mieszkania, domu czy ogrodu towarzyszy nam w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie dzięki światełkom i świecącym figurkom magiczne stają się nasze domy i ogrody. Wyjątkowy klimat nie jest już tak kosztowny jak kiedyś. Oświetlenie świąteczne w technologii LED jest zazwyczaj bardzo energooszczędne. Jeśli szukasz czegoś, co doda blasku Twoim świątecznym spotkaniom, to dekoracje świecące LED są tym, czego potrzebujesz. Mogą przybrać formę jakiegoś kształtu ze świecącym obramowaniem lub być wykonane z transparentnego tworzywa, które rozświetla się po włączeniu do zasilania. Propozycji jest naprawdę sporo. Warto wybrać oświetlenie świąteczne, które jest łatwe w instalacji i konserwacji oraz z możliwością łączenia kilku kompletów. Dzięki temu zrobienie świetlnej dekoracji można rozłożyć sobie w czasie.

Aktywne filtry

Corocznym hitem od 3 lat są u nas dekoracje świetlne zdobiące czubek choinki zamiast tradycyjnych szklanych ozdób. W tym roku pojawią się nasze świecące korony zarówno z kryształkami jak i bez oraz nowość, czyli gwiazdy. Ozdoby te przystosowane są zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz więc jeśli chcesz mieć wyjątkowe choinki również na zewnątrz to serdecznie zapraszamy. Nie zabraknie też naszych ślicznych świecących figurek - ptaszków, którymi można przyozdobić drzewko, parapet, donicę czy płot nawet przez cały rok. Wyglądają one jak prawdziwe, gdyby nie to, że świecą. Oczywiście nasz wieloletni hit, czyli płynące sople choinkowe LED, którymi można przystroić zarówno drzewko jak i balkon, będzie również dostępny.

Oświetlenie świąteczne LED

Warto postawić na nowoczesne rozwiązania, które będą nie tylko efektowne, ale też praktyczne i bezpieczne. Jakiś czas temu wprowadziliśmy do naszej stałej sprzedaży lampki świąteczne na cienkim druciku z bardzo drobnymi punktami świecącymi. Natychmiast stały się one hitem sprzedaży i przepięknym elementem dekorującym nie tylko drzewka bożonarodzeniowe, ale również komody czy parapety cudnie je oświetlając. Lampki choinkowe wykonane są w nowoczesnej technologii LED. Ich światło może mieć barwę delikatną - ciepłą białą, nieco bardziej zdecydowaną barwę - białą zimną albo po prostu mogą być wielokolorowe.

Oświetlenie świąteczne na zewnątrz

Lampki choinkowe zewnętrzne są ważnym elementem świątecznego klimatu. Warto więc pomyśleć o odpowiednim oświetleniu, które nada charakteru naszemu domowi i ogrodowi. Na rynku dostępne są lampki świąteczne LED choinkowe i inne, które idealnie sprawdzą się w tej roli. Znajdziesz u nas również gotowe śnieżynki czy gwiazdy. Od lat sprzedajemy dekoracje świąteczne LED od naszych stałych dostawców. Gwarantujemy, że jakość tych wyrobów jest znacznie wyższa od wyrobów marketowych