Nasza firma Remi Decor działa w Bydgoszczy od 1995 roku, specjalizując się w sprzedaży eleganckich ozdób i dekoracji świątecznych najwyższej jakości. Co roku przygotowujemy dla Państwa wyjątkowe kolekcje bombek choinkowych, figurek, stroików i innych ozdób w limitowanych seriach. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom niepowtarzalny, wytworny wystrój na Święta Bożego Narodzenia

Sklep z ozdobami na choinkę w Bydgoszczy

Sklep stacjonarny działa w centrum Bydgoszczy w okresie przedświątecznym, od początku listopada do Wigilii. Oferujemy również sprzedaż wysyłkową przez sklep internetowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pełną gustownych dekoracji, które umilą czas Świąt i pozwolą stworzyć niepowtarzalny nastrój. Odznaczamy się wysoką jakością produktów i obsługi Klienta.

Wyjątkowe ozdoby świąteczne sprzedajemy już ponad 20 lat. Nasze zamiłowanie do pięknych dekoracji świątecznych doceniło wiele osób, a sklep zyskał renomę i uznanie wśród tych, którzy cenią dobry styl i elegancję. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i na nowo pokocha magię świąt.

Remi Decor Bydgoszcz

Sklep w Bydgoszczy czynny jest od 2 listopada do końca grudnia.

Poniedziałek - Piątek - 10 do 19
Sobota - 10 do 19
Niedziele handlowe - 10 do 19

Sklep internetowy

Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest od 1 listopada do końca grudnia. Nasze kolekcje są limitowane, dlatego zamówienia można składać w systemie już w październiku. Ich realizacja natomiast nastąpi na początku listopada. W przypadku wyboru płatności przelewem dane bankowe są wysyłane dopiero po sprawdzeniu czy zamówienie jest kompletne.