Choinki

W naszym sklepie znajdziesz sztuczne choinki, które swoim wyglądem przypominają żywe choinki z lasu. Jeśli uważasz, że brakuje im zapachu to mamy na to łatwą radę - wystarczy kupić kilka prawdziwych gałązek, wstawić do wazonu i zapach się uniesie w całym pomieszczeniu. Dlatego właśnie choinki sztuczne to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie na wiele lat a nawet i kolejnych pokoleń! Choinki te mają idealny kształt, łatwo się rozkładają, nie gubią igieł, a po okresie świąt można je bez problemu przechować w niewielkim kartonie na następne lata.

Aktywne filtry

Sztuczne choinki

Znudziły Ci się prawdziwe choinki? Nie chcesz już co roku jeździć i szukać choinek, które spełniłyby Twoje oczekiwania zarówno wielkością czy kształtem? To świetnie trafiłeś. Choinka sztuczna wcale nie musi wyglądać sztucznie a płacisz za nią tylko raz.

W tym dziale prezentujemy Wam wspaniałe sztuczne choinki wyglądające jak prawdziwe. Inspirowane są one autentycznymi gatunkami drzewek. W naszej ofercie znajdziesz zarówno świerk włoski jak i alpejski, choinki 100% jak i MIX. Małe oraz duże drzewka świąteczne. Mają oryginalny kształt, kolor, rozmieszczenie gałązek oraz igliwie przypominające to prawdziwe. Niestety zdjęcia nie oddają uroku tych choinek, dlatego warto wybrać się do naszego sklepu stacjonarnego by zobaczyć ich niezwykłość. Zawsze staramy się mieć choinki jak najwyższej jakości, dlatego w naszym sklepie kupisz najpiękniejsze drzewka bożonarodzeniowe, które są zielone przez cały rok. Dostarczą nam one tyle samo emocji co żywe choinki.

Ekologiczne choinki na święta

Wspólne strojenie, magicznie udekorowana choinka czy stół wigilijny dają radość nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. To symbol, że w naszym domu są święta Bożego Narodzenia. Choinki świąteczne z tworzywa to rozwiązanie przede wszystkim proekologiczne. Tworzywo często pochodzi z częściowego recyklingu. Żywotność sztucznego drzewka to co najmniej kilka a nawet i kilkanaście lat. Choinki wykonane z tworzywa nie przyczyniają się do wycinania młodych drzewek w lasach a dobrze wiemy jak bardzo w dzisiejszych czasach jest ważne dbanie o przyrodę.